ROJAPLAST s.r.o.

Naše firma je výhradní distributor pro domácí potřeby značky Curver a Keter. 

Značka CURVER již více než 60 let pomáhá stylově a funkčně uspořádat každodenní život. Výrobky se osvědčují všude tam, kde má uspořádání prostoru vliv na komfort a estetiku interiérů. Produkty značky Curver Vám pomohou zorganizovat Váš prostor. 

Naše nabídka je výjimečná svou komplexností. Prodáváme produkty jak v kategorii HOME (domácí potřeby), tak i LIFESTYLE (nábytek).

 V naší nabídce najdete produkty ze všech užitkových kategorií, které jsou nezbytné ke každodennímu vedení domácnosti - dózy na potraviny; funkční a elegantní koupelnové koše na prádlo; řada moderních skladovacích boxů určená do šatny nebo boxy s oblíbenými postavami z pohádek - určené pro dětský pokoj. Kromě toho u nás najdete také multifunkční kufry na nářadí, kontejnery na krmivo a příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky  z řady Petlife a spoustu jiných výrobků.

Curver znamená stylové a zajímavé nápady, inovativní řešení a především KVALITU.

Vlastní e-shop neprovozujeme!!!

Zboží je možné zakoupit přímo u nás na prodejně či u partnerských e-shopů - odkaz v sekci 'Jak nakupovat'.

(Pokud si k nám na prodejnu jedete pro konkrétní produkt, je lepší si zavolat předem, abychom prověřili dostupnost na prodejně - na prodejně není kompletní sortiment. Děkujeme za pochopení)

Pro velkoobchodní odběr - více informací v kanceláři.