Výprodej!

rychloskládací altán ClapTop 400

Číslo produktu: SD127
Dostupnost: Skladem
Cena: 3 016,00 Kč

Stan ClapTop 400 nevyžaduje žádnou složitou montáž. Skutečně expresní postavení stanového přístřešku totiž zaručuje speciální HUB mechanismus.

Tento stan se tak stává nedocenitelným společníkem při mnohých outdoorových aktivitách. Vyrážíte na ryby? Jedna minuta a už stojí rybářský bivak. Chystáte se kempovat nebo strávit den na pláži? Stačí 60 vteřin a máte krásný piknikový přístřešek či plážový stan. Pořádáte zahradní párty? Zas jen pouhá jedna minuta a stojí tu skvělý párty stan. Rychle postavitelný přístřešek ClapTop 400 oceníte v každé situaci. Je odolný vůči mechanickému poškození a velmi stabilní.


Stan je krátkodobým mobilním přístřeškem pro letní období jako ochrana proti dešti, slunci a dotěrnému hmyzu. Nelze ho použít proti silnému větru a sněhu. Střešní plachta stanového altánu ClapTop vás ochrání před přímým sluncem a UV zářením. Díky síťovaným stěnám, jimiž může vzduch krásně cirkulovat, budete mít pocit, že sedíte venku. Žádný dotěrný hmyz vás však nebude moci obtěžovat.

Když vás zastihne deštivé sychravé počasí nebo toužíte jen po troše soukromí, pořiďte si bočnice pro rychloskládací stanový altán ClapTop 400 SD128. Bočnice jsou plné stanové zástěny, které pomocí háčků a suchých zipů lehce upevníte na každou ze tří stěn přístřešku. Na čtvrtou stěnu, která tvoří vchod uzavíratelný na zip, bočnici upevnit nelze. 


Podle množství vybavení, které dovnitř umístíte, pojme tento kempinkový přístřešek až 4 osoby.


Obsah balení rychloskládacího stanového altánu ClapTop 400:
1x ClapTop altán
7x kolík k ukotvení stanu k zemi
3x stabilizační šňůra
2x skládací stanová tyč pro extra podepření vchodové stěny
1x přenosná taška
1x návod k postavení altánu

výška výrobku 210cm
šířka výrobku 244cm
délka výrobku 244cm
hmotnost celkem 10,5kg
konstrukce sklolaminát
materiál plachty 210D polyester, PU zátěr švů
barva plachty béžová/hnědá
rozměr balení 176x18x18cm
materiál balení přenosná taška
odolnost proti dešti ano - 800 mm

Další výrobky ve stejné kategorii (20)